Lähtölistoihin tulleet muutokset voi tarkistaa: http://personal.inet.fi/urheilu/jaska.lehtonen/

KARJALAN HIIHTOJEN LÄHTÖLISTA (V)

LAPPEENRANTA

27.2.2016

.

MIEHET 8 V 1 KM

001 Vilho Immonen

Vehkalahden Veikot

12:00.30

002 Visa Siivola

Lappeen Riento

12:01.00

NAISET 8 V 1 KM

003 Lotta Jäppinen

Mikkelin Hiihtäjät

12:01.30

004 Anni Pärtty

Virolahden Sampo

12:02.00

MIEHET 10 V 2 KM

005 Lassi Pärtty

Virolahden Sampo

12:02.30

006 Atte Räikkönen

Imatran Urheilijat

12:03.00

007 Samu Tilli

Virolahden Sampo

12:03.30

NAISET 10 V 2 KM

008 Venla Räikkönen

Imatran Urheilijat

12:04.00

009 Jemina Turunen

Lappeen Riento

12:04.30

NAISET 14 V 3 KM

010 Janita Lehtinen

Kouvolan Hiihtoseura

12:05.00

011 Veera Kiero

Lappeen Riento

12:05.30

012 Elena Jyrkinen

Imatran Urheilijat

12:06.00

MIEHET 70 V 3 KM

013 Jouko Laiho

Jokelan Kisa

12:06.30

014 Antero Ahtiainen

Kuusankosken Kisa

12:07.00

MIEHET 12 V 3 KM

015 Matti Mansikka

Imatran Urheilijat

12:07.30

016 Konsta Soikkeli

Kymin Koskenpojat

12:08.00

NAISET 12 V 3 KM

017 Annika Haikka

Vehkalahden Veikot

12:08.30

018 Saara Kervinen

Lappeen Riento

12:09.00

019 Pinja Yläharju

Puumalan Hiihtäjät

12:09.30

020 Hedda Aavela

Lappeen Riento

12:10.00

021 Ella Noora Haapalehto

Lempäälän Kisa

12:10.30

022 Jasmin Turunen

Lappeen Riento

12:11.00

023 Lotta Aumakallio

Lappeen Riento

12:11.30

024 Mona Ripatti

Joutsenon Kullervo

12:12.00

025 Elina Sainio

Lappeen Riento

12:12.30

MIEHET 16 V 5 KM

026 Elias Aavela

Lappeen Riento

12:13.00

027 Joona Yläharju

Puumalan Hiihtäjät

12:13.30

028 Joonas Sinkkonen

Imatran Urheilijat

12:14.00

029 Joonas Turunen

Lappeen Riento

12:14.30

MIEHET 14 V 5 KM

030 Rasmus Räikkönen

Imatran Urheilijat

12:15.00

031 Jouni Hannula

Joutsenon Kullervo

12:15.30

032 Max Ripatti

Joutsenon Kullervo

12:16.00

MIEHET 50 V 5 KM

033 Riku Mattila

Kouvolan Hiihtoseura

12:16.30

034 Mikko Innanen

Kouvolan Hiihtoseura

12:17.00

MIEHET 55 V 5 KM

035 Juha Ovaska

Ruokolahden Raju

12:17.30

036 Rune Tikander

Imatran Urheilijat

12:18.00

037 Heikki Vuoksiala

Vehkalahden Veikot

12:18.30

038 Esa Majander

Imatran Urheilijat

12:19.00

MIEHET 60 V 5 KM

039 Keijo Kattelus

Vehkalahden Veikot

12:19.30

073 Johnny Hamström

Valkealan Kajo

12:19.30

MIEHET 65 V 5 KM

Siilinjärven Hiihtoseura

12:20.00

040 Jouko Räsänen

NAISET YL 5 KM

041 Sanna Markkanen

Noormarkun Nopsa

12:20.30

042 Jonna Heimonen

Kouvolan Hiihtoseura

12:21.00

NAISET 20 V 5 KM

043 Maisa Tuliniemi

Lappeen Riento

12:21.30

044 Maiju Luokkala

Lappeen Riento

12:22.00

045 Anni Ahonen

Imatran Urheilijat

12:22.30

046 Veera Lautala

Lappeen Riento

12:23.00

NAISET 18 V 5 KM

047 Katri Mäkelä

Imatran Urheilijat

12:23.30

048 Emma Jyrkinen

Imatran Urheilijat

12:24.00

049 Elsa Heinikainen

Mikkelin Hiihtäjät

12:24.30

050 Viivi Varjus

Imatran Urheilijat

12:25.00

NAISET 16 V 5 KM

051 Siiri Kaijansinkko

Lappeen Riento

12:25.30

052 Ella Jyrkinen

Imatran Urheilijat

12:26.00

053 Sara Urpalainen

Vehkalahden Veikot

12:26.30

054 Laura Laatikainen

Imatran Urheilijat

12:27.00

055 Ira Kiero

Lappeen Riento

12:27.30

056 Jenny Sinkkonen

Imatran Urheilijat

12:28.00

NAISET 35 V 5 KM

057 Taija Jäppinen

Mikkelin Hiihtäjät

12:28.30

NAISET 45 V 5 KM

058 Minna Hotakainen

Joutsenon Kullervo

12:29.00

NAISET 50 V 5 KM

059 Tuija Vuoksiala

Vehkalahden Veikot

12:29.30

MIEHET 18 V 8 KM

074 Iikka Kuokka

Anjalan Liitto

12:30.00

060 Akseli Laatikainen

Imatran Urheilijat

12:30.00

061 Roni Lukkarinen

Lappeen Riento

12:30.30

062 Olli Ahonen

Imatran Urheilijat

12:31.00

063 Jani Raami

Lappeen Riento

12:31.30

064 Simo Liikkanen

Sippolan Kunto

12:32.00

MIEHET YL 10 KM

Kouvolan Hiihtoseura

12:32.30

065 Jani Heimonen

Mikkelin Hiihtäjät

12:33.00

066 Vili Hämäläinen

Imatran Urheilijat

12:33.30

067 Jussi Tauriainen

Juvan Urheilijat

12:34.00

068 Samu Miettinen

Lappeen Riento

12:34.30

069 Lauri Niemi

MIEHET 20 V 10 KM

Imatran Urheilijat

12:35.00

070 Aaro Näätänen

Lappeen Riento

12:35.30

071 Roope Sainio

MIEHET 35 KM 10 KM

Hollolan Urheilijat -46

12:36.00

072 Jani Koiranen